2. Sınıflar büyüledi.

Ahmet Şimşek İlkokulu 2. Sınıf öğrencileri, ailelerin de katılımıyla konferans salonunda düzenlenen yıl sonu etkinliklerinde kendilerini izleyenleri büyülediler. Öğrencilerin sunduğu birbirinden güzel gösteriler ayakta alkışlandı.

Latin dansları ile halk dansları gösterilerini ustalıkla sahneleyen, İngilizce ve Almanca şarkıları kusursuz seslendiren, enstrümanlarıyla müzik ziyafeti çeken öğrenciler, kendilerini izleyenlere unutamayacakları anlar yaşattılar.

“İşte AŞK budur.”

Yıl boyunca çok çalıştıklarını belirten, bu tür etkinliklerle de yaşama güzel bir anı bıraktıklarını vurgulayan 2. Sınıflar zümre başkanı Saliha Nayır yıl sonu gösteriyle ilgili yaptığı açıklamada, “İşte AŞK budur. Öğrencilerimiz yıl boyunca öğrendiklerini böyle coşkuyla sergilediler. Onlarla ne kadar gurur duysak azdır. Bizleri ve ailelerini çok mutlu ettiler. Velilerimizin alkış ve tebrikleri de bu özel günümüze renk kattı. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum.”dedi.

“Bu gösterilerin bir anlamı vardır.”

Ahmet Şimşek Koleji İlkokul-Ortaokul Müdürü Hasan Delikenli ise etkinlikte yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Okulumuz, kurulduğundan bu güne kadar Cumhuriyetimizin kurucusu büyük Atatürk’ün göstermiş olduğu ilkeler doğrultusunda eğitim vermektedir ve çok başarılı öğrenciler yetiştirmektedir. Bu gösterilerin bir değeri ve anlamı vardır. Çocuklarımızın mutlu olması için ekibimizle birlikte elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Onlar güldükçe, mutlu oldukça aynı mutluluğu bizler de yaşıyoruz.”

BENZER HABERLER