23 Nisan Resim Yarışması sonuçlandı.

Ahmet Şimşek Koleji İlkokul 1, 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri arasında düzenlenen “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” konulu resim yarışması sonuçlandı.

35×50 cm ölçülerindeki resim kağıdına suluboya, pastel boya, guaj boya ve karakalem teknikleri kullanılarak yapılan eserler jüri tarafından büyük bir titizlikle incelenerek değerlendirildi ve derece alan öğrenciler madalya ile ödüllendirildi.

Ahmet Şimşek Koleji öğrencilerinin her alanda olduğu gibi, Görsel Sanatlarda da yetenekli olduklarını ve başarılı performans sergilediklerini belirten İlkokul-Ortaokul Müdürü Hasan Delikenli, dereceye giren öğrencileri kutladı ve ödüllerini verdi.

“23 Nisan sevinci yaşadılar.”

Yarışmaya 100’e yakın eserin katıldığını söyleyen Ahmet Şimşek İlkokulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Aylin Cavlaz ise, “Öğrencilerimiz bu yarışma ile 23 Nisan sevincini yaşadılar ve motive oldular. Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi kutluyorum.””dedi.

Resim yarışmasında ödül kazanan öğrenciler şöyle:

1.Sınıflar: Birinci Nehir Ela Yıldırım (1B), İkinci Cem Yıldız (1D), Üçüncü Serra Demir (1E), Dördüncü İrem Elif Turan (1A)

2.Sınıflar: Birinci Ömer Yiğit Küçük (2A) , İkinci Arslan Yılmaz (2E), Üçüncü Irmak Alkaya (2E), Dördüncü Eylül Gökdemir (2A)

3.Sınıflar: Birinci Pelin Ece Çetinova (3C) , İkinci Ela Gültekin (3C), Üçüncü Deniz Yılmaz (3A), Dördüncü Kahraman Erkmen (3D)

4.Sınıflar: Birinci Ada Çelikkol (4F), İkinci Ege İşçe (4B), Üçüncü Gökçe Keskin (4K), Dördüncü Bora Yörükoğulları (4E)

BENZER HABERLER

36

118