Ahmet Şimşek İlkokulu 3. Sınıf öğrencilerinin sergilediği yılsonu gösterileri göz doldurdu. Öğrenciler, gerçekleştirdikleri birbirinden güzel sunumlarla yeteneklerini ortaya koydular ve ailelerine gurur yaşattılar.

Yılsonu gösterileri sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki bölümde sunuldu. Gösterilerin sabah programında 3A, 3B, 3D ve 3F sınıfı öğrencileri görev aldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan sabah programı ortak koro gösterisiyle devam etti. Öğrenciler daha sonra sırasıyla; Mental Aritmetik, Bale-Dans, Artvin Yöresi Halk Oyunları, Van Yöresi Halk Oyunları, Salsa, Karadeniz Yöresi Halk Oyunları gösterilerini sundu. Sabah programı öğrencilerin başarı belgeleriyle konukları selamlamalarının ardından sona erdi.

Gösterilerin öğleden sonraki bölümü de, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. 3C, 3E, 3H ve 3K sınıfı öğrencilerinin ortak koro gösterisiyle devam eden programda Mental Aritmetik gösterisi, Bale-Dans gösterisi, Halk oyunları gösterileri, Potpori ve Salsa gösterisi gerçekleştirildi.

Yıl boyunca hazırladıkları gösterileri büyük bir özgüven içerisinde sunan öğrenciler başarının mutluluğunu yaşarken, aileler de çocuklarını büyük bir gururla izlediler ve fotoğraf çekme yarışına girdiler.

BENZER HABERLER