3. Sınıfların Gösterisi Gururla İzlendi.

Ahmet Şimşek İlkokulu 3. Sınıf öğrencilerinin sergilediği yıl sonu gösterisi beğeniyle izlendi. Öğrenciler, gerçekleştirdikleri başarılı sunumlarla yeteneklerini ortaya koydular. Yıl boyunca hazırladıkları gösterileri büyük bir özgüven içerisinde sunan öğrenciler mutluluk yaşarken, aileler de çocuklarını büyük bir gururla izlediler ve fotoğraf çekme yarışına girdiler.

Sosyal Bilgiler Öğretmeni Seda Kabadayı’nın sunumunu yaptığı yıl sonu gösterileri saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı, konuşmaların ardından da İngilizce-Almanca Koronun performansıyla devam etti. Daha sonra da sırasıyla Bale gösterisi, Modern Dans gösterisi, Halk Oyunları gösterisi, 3-A sınıfı öğrencilerinin şiir dinletisi, “Karagöz Hacivat” skeci, Piyano dinletisi ve Gitar-Keman korosu dinletisi gerçekleştirildi. Tören, hep birlikte söylenen 10. Yıl Marşı ile sona erdi.

Ahmet Şimşek Koleji İlkokul-Ortaokul Müdürü Hasan Töre ve Okul Kurucusu Ahmet Şimşek yaptıkları konuşmalarda öğrencileri kutladı, ailelere ve öğretmenlere teşekkür etti.