4F Sınıfı Şampiyon Oldu.

Ahmet Şimşek Koleji’nde bu yıl ilk kez düzenlen 4. Sınıflar Futbol turnuvası sona erdi. 8 sınıfın katıldığı, 80 sporcunun kıyasıya mücadele ettiği turnuvanın final maçında 4C Sınıfını 2-1 yenen 4F sınıfı şampiyon oldu.

Turnuvanın 3’lük maçı ise 4K sınıfı ile 4B sınıfı arasında yapıldı. Bol gollü ve eğlenceli geçen oyunda rakibini 4-2 yenen 4K sınıfı da turnuvanın 3’sü oldu.

“Centilmenlik vardı.”

Turnuvanın geleneksel hale getirileceğini belirten Ahmet Şimşek Koleji Beden Eğitimi Öğretmeni Ufuk Ergül, “Turnuvamız oldukça ilgi gördü, centilmenlik ve coşku içerisinde gerçekleşti. Turnuvada mücadele eden takımlar kadar, onları destekleyen taraftarlar da büyük emek harcadılar. Turnuvaya katılan takımlarımızı ve 4F Sınıfını kutluyorum.”dedi.

“Çok mutlu olduk.”

4F Sınıf Öğretmeni Ayşe Yavuz ise şampiyonluğa çok sevindiklerini belirterek, “Öğrencilerim çok istekliydi. Hırslı ama centilmence oynadılar. Finalde kazanacağımızı tahmin etmiştim. Şampiyonluğu kazanmak beni, öğrencilerimi ve ailelerimizi çok mutlu etti. Emeği geçen her kesi kutluyorum.”dedi.

BENZER HABERLER

35

118