7. Sınıflar Gururlandırdı…

Ahmet Şimşek Koleji 7. Sınıf öğrencilerinin sergilediği yıl sonu şenliği beğeniyle izlendi. UNESCO-SEMEP etkinliğinde ödül alan öğrenciler gurur verdi.

Türkçe Öğretmeni Alara Kumsar’ın sunumunu yaptığı yıl sonu şenliği saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı, konuşmaların ardından da Modern Dans gösterileriyle devam etti. Daha sonra da sırasıyla Hip-Up, Jazz Dans, Piyano dinletisi ve Koro dinletisi gerçekleştirildi. UNESCO-SEMEP etkinliğinde yaptıkları “Afiş” çalışmaları ve “Enerjigard” proje çalışması ile “EN YARATICI CALIŞMA” ve “SOSYAL MEDYA”  ödüllerine layık görülen öğrencilere madalyalar takıldı. Fen Bilimleri Bölüm Bakanı Fatma Yalınyiğit, SEMEP hakkında bilgiler verdi, doğal kaynakların bilinçsiz kullanım sebebiyle hızla tükendiğini vurguladı, buna engel olmak için bilinçli bir toplum olunması ve yetiştirilmesi gerektiğini belirtti, bu anlamda öğrencilerin çözüm odaklı düşünceler geliştirdiğine dikkat çekti ve ödül alan öğrencileri tebrik etti.

Ahmet Şimşek Koleji İlkokul-Ortaokul Müdürü Hasan Töre ve Okul Kurucusu Ahmet Şimşek de törende yaptıkları konuşmalarda öğrencileri kutladı, ailelere ve öğretmenlere teşekkür etti.

BENZER HABERLER

119

151