Ahmet Şimşek: Göğsümüzü kabarttınız ve şenlendirdiniz.

Ahmet Şimşek Koleji’nde düzenlenen törende, 2016-2017 Eğitim öğretim döneminde gerçekleştirilen çeşitli etkinlik ve yarışmalarda elde edilen başarılar değerlendirildi, ödüller dağıtıldı.

2016-2017 Eğitim öğretim yılının aynası niteliğinde olan ve şölen havasında geçen törene katılan veliler, öğretmenler, öğrenciler, birlik ve beraberlik mesajları verdiler, gururu, mutluluğu hep birlikte yaşadılar.

“Bu ülke sizin omuzlarınızda yükselecek.”

Yetenek akademisi kapsamında gerçekleştirilen özenli çalışmaların başarılarla sonuçlandığını ve bu başarıların ömür boyu unutulamayacağını belirten Ahmet Şimşek, “Önemli olan ödül almak değil, azimle çalışmak ve öz güven kazanabilmektir. Sevgili öğrencilerimiz, girdiğiniz her ortamda gösterdiğiniz azim ve öz güven ile sempati topladınız, başarılı oldunuz. Aranızdan ne yetenekler, ne cevherler çıkıyor. Hepinizi takdirle karşılıyorum ve gözlerinizden öpüyorum. Bugün bizim göğsümüzü kabarttınız ve şenlendirdiniz. Bundan sonra da çok çalışalım, didinelim, Atatürk’ün aydınlattığı yoldan ilerleyelim, yükselelim ve Türk gibi kuvvetli, Türk gibi zeki, Türk gibi çalışkan olduğumuzu ispat edelim. Türkiye’nin adını tüm dünyaya duyuralım. Sizler yarının büyükleri olacaksınız ve bu ülke sizin omuzlarınızda yükselecek. Hepinizi kutluyorum” dedi. 

BENZER HABERLER