Dersi de, Sporu da Başarıyorlar.

Ahmet Şimşek Koleji öğrencilerinden Ela Naz Özdemir, Ada Çelikkol ve Irmak Atıcı, Kocaeli Gebze’de yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final yüzme yarışlarında finale kaldılar.

12 ilin kıyasıya yarıştığı müsabakalarda finale kalan, Burak Sezgin Yüzme Kulübü sporcuları da olan Ahmet Şimşek Koleji öğrencilerinin başarısı ailelerini, arkadaşlarını ve öğretmenlerini gururlandırdı.

“Teşekkür ediyorum.”

Ahmet Şimşek Koleji Yüzme Baş Antrenörü İbrahim Burak Sezgin yaptığı açıklamada, “Sıralamaların 3-5 puanla değiştiği yarışların ardından ilk 3 sırayı elde eden il karmaları finale çıkmaya hak kazandı. Çocuklarımızın kendi yaşlarına ve karmalarına çok büyük katkıları oldu. İnşallah finalde hak ettiklerini de alacaklar. Derslerin ve sınavların yoğun olduğu şu günlerde müsabakalara katılan öğrencilerimizin başarısı hepimizi gururlandırıyor. Öğrencilerimiz sporda da, eğitimde de oldukça başarılılar. Haziran ayına kadar yoğun bir tempoyla çalışacağız. Bu yılı şampiyonluklarla kapatmak istiyoruz, iddialıyız. Sporcularımıza teşekkür ediyorum.”dedi.

BENZER HABERLER