Hayırlı olsun!…

 

 

“Kolej Tercih Rehberi” sloganıyla hizmet veren Kolejiniseç Kolej Tercih Platformu bünyesinde, 15 Ocak 2015 tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Kolejiniseç TV, hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor.

 

Veli, öğrenci, kolej arasında kurulan köprü görevini üstlenen ve daha kaliteli bir gelecek için, kaliteli kolejleri hedef kitleye sunmayı Misyon edinen Kolejiniseç TV, Ahmet Şimşek Koleji’ndeki çekimlerini tamamladı.

 

Ahmet Şimşek Koleji Kurucusu Ahmet Şimşek; Kolejiniseç TV ekibini kutladı, başarılarının devamını dileyerek “Hayırlı olsun.” dedi.

 

“Ülkemizin öğrencilerine değer veriyoruz.”

 

Yaptıklarının bilincinde olduklarını ve ticari kaygıların çok ötesinde hareket ettiklerini vurgulayan Kolejiniseç Kolej Tercih Platformu yetkilisi Cüneyt Polat; “Ülkemizin öğrencilerine değer veriyoruz. İyi eğitimli bireyler olarak yetişmeleri için onları iyi, kaliteli, başarılı eğitim kurumları ile buluşturma gayreti içerisindeyiz. Ahmet Şimşek Koleji tarih, eğitim kalitesi ve başarıları ile İstanbul’umuzun önemli eğitim kurumlarından. Böyle bir eğitim kurumunu daha çok veliye ve öğrenciye ulaştıracak olan platformumuz adına mutluyuz” dedi.

 

Kolejleri eğitim hayatının en önemli unsurları olarak düşündüklerini belirten Kolejiniseç Kolej Tercih Platformu yetkililerinden Furkan Düzenli ise şunları söyledi; ” ‘Kolej Eğitimi her öğrencinin hakkıdır’ diyen bir kurucunun olduğu eğitim kurumunu hedef kitle ile buluşturmak gerçekten güzel bir duygu. Bu ilke ile Kolejiniseç Kolej tercih Platformu’nu tercih ederek, daha geniş bir hedef kitleye ulaşma noktasındaki tercihiniz ise, bize mutluluk katmıştır.”