İlk kez okullu olmanın heyecanını yaşıyorlar.

Ahmet Şimşek Koleji ailesine katılarak 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında okulla ilk kez tanışan anaokulu minikleri okula alışmakla kalmadılar, birbirleriyle kaynaştılar, renkli, heyecanlı görüntüler oluşturdular, öğretmenleri Yeliz Polat Yazan ve Yelda Açıkgöz ile birlikte gerçekleştirdikleri eğlenceli dersler ve oyunlar sayesinde de özgüven kazandılar.

“Biz büyük bir aileyiz.”

Anaokulu öğrencilerinin okuldaki ilk günleri çok iyi değerlendirdiğini anlatan Ahmet Şimşek Koleji İlkokul-Ortaokul Müdürü Hasan Töre “Biz büyük bir aileyiz. Aramıza yeni katılan anaokulu öğrencilerimiz de bize çabuk uyum sağladılar. Öğrencilerimiz, birlikte oynamaktan ve birlikte iş yapabilmekten zevk alıyorlar. Paylaşmayı kavrayarak okula uyum sağlıyorlar ve ilk kez okullu olmanın heyecanını yaşıyorlar.” dedi.  

“Mutlu bir başlangıç yaptılar.”

Kolejin Kurucusu Ahmet Şimşek ise şunları söyledi; “Yeni bir ortama giren ve okulla tanışan öğrencilerimiz eğitim öğretim yılına mutlu bir başlangıç yaptılar, arkadaşlarıyla ve öğretmenleriyle tanıştılar. Okul, çocuğun gelişiminde önemli bir adımdır, bunu iyi değerlendirmek gerekir. Bu nedenle bizler de üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Minik öğrencilerimize başarılar diliyorum.”

BENZER HABERLER

170

188