Portfolyolarda göz doldurdular.

Ahmet Şimşek İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri, kendilerini ifade edebilme yeteneklerini ortaya çıkaran öz değerlendirme (Portfolyo) sunumlarında göz doldurdular.

Portfolyo sunumlarına kendilerini tanıtarak başlayan öğrenciler Matematik, Türkçe, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler, İngilizce, Mental Aritmetik, Akıl Oyunları ile Almanca derslerindeki bilgi ve becerilerini başarıyla sergilediler.

Okulda edinilen bilgileri velilerin görmesini amaçlayan sunumlar sırasında duygulu anlar yaşanırken, veliler çocuklarıyla ve öğretmenleriyle birlikte bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler. Bazı veliler ise anı defterlerine duygularını yazdılar. Sunumların ardından öğrencilere başarı belgeleri verildi.

“Gurur tablosu oluşturdular.”

Öğrencilerin Portfolyo etkinliklerini başarıyla gerçekleştirdiğini belirten Ahmet Şimşek İlkokulu 4. Sınıflar Zümre Başkanı Merve Seven, “Öğrencilerimiz sunumlarını büyük bir özgüven içerisinde sergilediler. Öğrendiklerini uygulama ve birey olma yeteneği kazanmaları ailelerini de, bizleri de gururlandırdı. Sekiz tane 4. sınıfımız var. Bu şubelerimizdeki tüm öğrencilerimiz ve öğretmen arkadaşlarımız gurur tablosu oluşturdular. Öğrencilerimiz de, aileleri de, bizler de çok mutluyuz.”dedi.