Unutulmaz anlar yaşandı.

Ahmet Şimşek Koleji’nde “Dünya Şiir Günü” etkinlikleri kapsamında “İstanbul Şiirleri” konulu şiir dinletisi gerçekleştirildi.

Ahmet Şimşek Koleji İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi öğretmenleri ile öğrencilerin el ele vererek okulun gösteri merkezinde düzenledikleri etkinliklerde unutulmayacak duygulu anlar yaşandı.

Anadolu Lisesi’nin etkinliğinde Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı Süreyya Yıldız, Resim Öğretmeni Dersim Kılıç, Matematik Öğretmeni İbrahim Aydın, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Mert Şen, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Fatih Ekmekçi’yle, Ahmet Akbulak, Arda Berkay Yılmaz, Melisa Taşaner, Demir Ege Bozdemir, Yiğit Ahmet Yıldırım, Dilara Güler, Nehir Sungur adlı öğrenciler İstanbul şiirlerini seslendirdi.

Sunuculuğunu Türkçe Öğretmeni Alara Kumsar’ın yaptığı, İlkokul ve Ortaokulun düzenlediği etkinlikte ise Sosyal Bilgiler Öğretmeni Seda Kabadayı, Necip Fazıl’ın “Canım İstanbul” şiirini seslendirdi, ardından da 2,3,4,5 ve 6. Sınıf öğrencileri İstanbul’u anlatan şiirleri okudular.

BENZER HABERLER