Yüzler gülüyor…

2019-2020 Eğitim Öğretim yılında 1. Sınıfa başlayarak yeni yaşamın ilk adımlarını atan, sınıf öğretmenleri Bedriye Seçkin’le, Vahide Uçan’la ve yeni arkadaşlarıyla tanışan öğrenciler, okullu olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyorlar. Öğretmenlerinin anlattıklarını dikkatle dinleyen öğrenciler, ders aralarında da neşeli oyunlar oynayarak arkadaşlarıyla kaynaşıyorlar.

“Okulun ilk günleri çok önemlidir…”

Okul sevgisi ve heyecanının, öğrencilerin yüzlerine yansıdığını belirten Ahmet Şimşek Koleji İlkokul-Ortaokul Müdürü Hasan Töre; “Bu yıl okula yeni başlayan öğrencilerimiz başarılı bir uyum süreci geçirdiler ve okullu oldular. Okulun ilk günleri sevgili öğrencilerimiz için çok önemlidir ve hayatlarındaki önemli dönüm noktalarından birisidir. Bizler, öğrencilerimizin en iyi şekilde yetişmesi için çalışacağız ve ne gerekirse yapacağız.” dedi.

“Velilerimiz rahat olsunlar…”

Kolejin Kurucusu Ahmet Şimşek ise yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Öğrencilerimiz yeni bir hayata başladılar. Okula yeni başlayan öğrencilerimizin gözleri sevinç, mutluluk ve heyecanla ışıl ışıl parlıyor. Sevgili öğrencilerimizi bize emanet eden değerli velilerimiz rahat olsunlar. Onlara gözümüz gibi bakacağız. Vatana, millete, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, hepimizin gurur duyacağı, başarılı insanlar olarak yetiştireceğiz.”

BENZER HABERLER